کارتون سگ های نگهبان

سریال های بروز شده

قسمت 4 سریال ریکاوری اضافه شد

دانلود سریال ریکاوریسریال ریکاوری

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

   

قسمت 4 مرحله نیمه نهایی اضافه شد

دانلود برنامه عصر جدیدبرنامه عصر جدید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قسمت 15 اضافه شد

دانلود سریال سالهای دور از خانهسریال سالهای دور از خانه ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قسمت 15 اضافه شد

دانلود سریال هیولاسریال هیولا

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قسمت 24 اضافه شد

دانلود سریال نهنگ آبی سریال نهنگ آبی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

قدم اول را برای موفقیت بردارید

در این مطلب با اولین قدم برای موفقیت آشنا می شوید

قدم اول را برای موفقیت بردارید

 

 مسافرت یک هزار کیلومتری با قدم اول آغاز می شود!

اولین جمله ای را که در اولین کتابم نوشتم را خیلی واضح بخاطر دارم. بنظر می رسد زمان زیادی از آن می گذرد. با اینحال اگر آن اولین جمله را نمی نوشتم، کتاب اول را، دومی را، و بعدی ها را به پایان نمی رساندم. به همین ترتیب در مورد سایر موارد ادامه می یابد و هر سفری، هر قدر که طولانی باشد، با یک قدم شروع می شود. اما اولین قدم را باید بردارید. به محض آنکه آغاز کردید، هر قدمی شما را به هدفتان نزدیکتر و نزدیکتر می کند.

وقتی در نظر دارید کار جدید مخاطره آمیزی را انجام دهید، خواه آن کار پرورش کودکی، نوشتن کتابی، آغاز کسبی جدید، آغاز برنامه پس انداز، یا هر چیز دیگری باشد، انجام آن سخت و طاقت فرسا بنظر می رسد. گویی هرگز نخواهید توانست به مقصود نهائی خود برسید، و اولین قدم کمکی نخواهد کرد. وقتی شما به افق دوردست نگاه می کنید، ممکن است خیلی مشکل جلوه کند. شاید گیج شوید که از کجا شروع کنید.

 

فقط شروع کنید!

کلک رسیدن به موفقیت خیلی ساده بنظر می رسد، زیرا خیلی ساده است: فقط شروع کنید. یک قدم را بردارید، بدنبال آن قدم بعدی، و پس از آن قدم بعدی دیگر. به آینده دور نگاه نکنید، و به گذشته خیلی دور نیز ننگرید، تا می توانید در زمان حال بمانید. اگر این برنامه ساده را دنبال کنید از کارهائی که می توانید به مرور زمان انجام دهید تعجب خواهید کرد.

زمانی که دکترای خود را دریافت کردم، دوست عزیزم به من یکسری از کتابهای کارل یونگ مشتمل بر بیست و شش جلد مطلب مفصل را هدیه داد. در جلد اول یادداشتی بود از ماروین که ارزش آنرا دارد تا با شما در میان بگذازم. او نوشته بود: “در عرض یک شب نمی توان تحصیل کرده شد. تحصیل کردن روندی مادام العمر است که در فاصله های زمانی کوتاه صورت می گیرد. اگر قرار باشد روزی فقط هشت صفحه بخوانید، برای هفت سال آینده، همه صفحه ها را خوانده و یکی از داناترین متخصصین کارهای کارل یونگ خواهید بود.” هر چند از طرفداران پر و پا قرص یونگ نیستم اما همیشه پیام دوستم را گرامی می دارم.

 

برای موفقیت اول قدم را بردارید

 

البته همین امر در تمام موارد صادق است. یکی از دوستان ثروتمندم که میلیونها دلار ثروت دارد، اولین حساب مشترک پس انداز خود و همسرش را که چهل سال پیش با ۱۰ دلار افتتاح کرده بود را بخاطر می آورد. می گفتند: “تعجب آور است که اختصاص مبلغی ناچیز چه نتایجی می تواند ببار آورد.” و هر دوی آنها از این موضوع خندشان می گرفت. اگر تصمیم نمی گرفتند از جائی آغاز کنند، موفقیت باورنکردنی آنها هیچوقت ظاهر نمی شد.

بارها کسانی به من راجع به آنچه قرار است بنویسند، یا حساب پس اندازی که قرار است باز کنند یا کاری که قرار است شروع کنند، یا کمکی که قرار است به خیریه ای بنمایند، صحبت کرده اند، ولی بسیاری از موارد این نقشه ها و رویاها کنار گذاشته می شوند تا زمانیکه “شرایط مناسب فراهم شود”. یکی از قوی ترین پیامهایی که می توانم با شما در میان بگذارم و کاملا از آن مطمئن هستم این است: “تقریبا در تمام موارد، شرایطی که در انتظار آن هستید، با شرایط هفته آینده یا سال آینده فرق قابل توجهی نخواهد داشت. فکر نکنید که شرایط باید عالی باشد. واقیعت این است که به هر حال باز هم شما باید آن قدم اول را بردارید. اگر قدم اول را به جای بعد، همین حالا بردارید، یکسال دیگر به رویاهایتان چند قدم نزدیکتر خواهید بود. “

نکته پایانی: هر تصمیم و هدفی در فکرتان دارید، اولین قدم را بردارید. هر قدمی که بردارید یک گام به تحقق هدفتان نزدیکتر شده اید. فکر کردن و رویا پردازی را کنار بگذارید و اولین قدم را بردارید.

 

 

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
دانلود مجموعه کارتون دخترانه

برچسب‌ها

Download New Music free download sabzdownload آهنگ آهنگ جدید ایرانی حضرت زهرا س دانلود دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید دانلود انیمیشن دانلود برنامه دانلود برنامه ایرانی دانلود برنامه عصر جدید دانلود برنامه عصر جدید کیفیت عالی دانلود سریال دانلود سریال ایرانی دانلود سریال بانوی عمارت دانلود سریال جدید دانلود سریال لحظه گرگ و میش دانلود سریال لحظه گرگ و میش کیفیت بالا دانلود سریال لحظه گرگ و میش کیفیت عالی دانلود سریال نهنگ آبی دانلود سریال نهنگ آبی کیفیت بالا دانلود سریال نهنگ آبی کیفیت عالی دانلود شهادت حضرت زهرا دانلود فیلم دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم جدید دانلود فیلم کیفیت بالا دانلود مجموعه بانوی عمارت دانلود مداحی دانلود مداحی 97 دانلود مداحی جدید 97 دانلود مداحی حضرت زهرا دانلود مداحی محمود کریمی 96 دانلود مداحی محمود کریمی 97 دانلود مولودی 97 دانلود کیفیت بالا برنامه عصر جدید دانلود کیفیت بالا سریال لحظه گرگ و میش دانلود کیفیت بالا سریال نهنگ آبی سبز دانلود سریال بانوی عمارت فیلم مداحی محمود کریمی