کارتون سگ های نگهبان

سریال های بروز شده

قسمت 4 سریال ریکاوری اضافه شد

دانلود سریال ریکاوریسریال ریکاوری

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

   

قسمت 4 مرحله نیمه نهایی اضافه شد

دانلود برنامه عصر جدیدبرنامه عصر جدید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قسمت 15 اضافه شد

دانلود سریال سالهای دور از خانهسریال سالهای دور از خانه ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قسمت 15 اضافه شد

دانلود سریال هیولاسریال هیولا

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قسمت 24 اضافه شد

دانلود سریال نهنگ آبی سریال نهنگ آبی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ببخشید و ببخشید و ببخشید

بدون دیدگاه
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

ببخشید و ببخشید و ببخشید!

در این مطلب با قدرت “بخشیدن” آشنا می شوید

ببخشید تا ثروتمند شوید - سبز دانلود

 

ببخشید و ببخشید و ببخشید!

بسیاری از ما این سخن که “بخشیدن پاداش است” را شنیده ایم. سخنی کاملا صحیح و دلیلی بسیار کافی برای بخشیدن است. ولی جنبه دیگر بخشیدن را که عده ای زیاد از مردم موفق به تشخیص آن نیستند نیز وجود دارد. بخشیدن نیروی است که نه تنها برای دیگران مفید است بلکه حتی برای شخص بخشنده هم سازنده است. این قانون طبیعی حقیقتی است که شخص بخشنده بدون آنکه بخواهد یا حتی آگاه باشد روی می دهد.

 

 

 

پول باید در گردش باشد!

پول حالتی “گردشی” دارد. لازم است که به گردش درآید. وقتی که از خرج کردن آن می ترسید، یا خودخواه هستید یا همه آن را کاملا برای خود ذخیره می کنید در واقع گردش پول را متوقف می سازید، “راه لوله را مسدود می کنید“. جریان گردش پول را به سمت خود مشکل می سازید. موفقیت های شما ربطی به عدم بخشندگی ندارد. راه برقرار کردن مجدد این گردش آغاز بخشندگی است. سخاوتمند باشد. به دیگران خوب ببخشید. به پیشخدمت آن دلار اضافه را نیزانعام بدهید. خیریه های متعدد را حمایت کنید. به دیگران کمک برسانید. ببینید چه اتفاقی روی می دهد! همه چیز ناگهان از همه جا برایتان سبز می شود.

 

اگر زیاد می خواهید، فقط ببخشید!

همین پویائی چنانچه بخواهید زندگیتان را سرشار از عشق یا هر چیز ارزشمند دیگری هم کنید صادق است. بخشندگی و دریافت کردن دو روی یک سکه هستند. اگر عشق، یا خوشی، یا احترام، یا موفقیت یا هر چیز دیگر را بیشتر می خواهید، طرز دریافت آن ساده است: آنرا ببخشید. درباره ی چیزی نگران نباشد. جهان می داند چه می کند. هر چیزی را که می بخشید با بهره به شما باز خواهد گشت!

 

 

نکته پایانی مدیر سایت:

هر آنچه را که می خواهید افزایش یابد را بیشتر ببخشید، به دیگران هدیه بدهید تا به شما بیشتر داده شود. در جایی در مورد دست گیرنده و دهنده صبحت شده بود. اگر می خواهید دست تان پر باشد ، قانون این نیست که هر چه دارید را نگه دارید بلکه بالعکس باید بدهید. ظرف میوه مقابل شما قرار می گیرد، اگر تنها برای خود بردارید، ظرف از مقابل شما می رود. اما اگر میوه ها را بردارید و به دیگران بدهید و اطرافیان خود را مورد لطف قرار دهید، ظرف در مقابل شما می ماند. حال انتخاب با شماست که تنها به فکر خود باشید و به یک میوه قناعت کنید و یا ببخشید و ظرف میوه را داشته باشد.

 

 

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
دانلود مجموعه کارتون دخترانه

برچسب‌ها

Download New Music free download sabzdownload آهنگ آهنگ جدید ایرانی حضرت زهرا س دانلود دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید دانلود انیمیشن دانلود برنامه دانلود برنامه ایرانی دانلود برنامه عصر جدید دانلود برنامه عصر جدید کیفیت عالی دانلود سریال دانلود سریال ایرانی دانلود سریال بانوی عمارت دانلود سریال جدید دانلود سریال لحظه گرگ و میش دانلود سریال لحظه گرگ و میش کیفیت بالا دانلود سریال لحظه گرگ و میش کیفیت عالی دانلود سریال نهنگ آبی دانلود سریال نهنگ آبی کیفیت بالا دانلود سریال نهنگ آبی کیفیت عالی دانلود شهادت حضرت زهرا دانلود فیلم دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم جدید دانلود فیلم کیفیت بالا دانلود مجموعه بانوی عمارت دانلود مداحی دانلود مداحی 97 دانلود مداحی جدید 97 دانلود مداحی حضرت زهرا دانلود مداحی محمود کریمی 96 دانلود مداحی محمود کریمی 97 دانلود مولودی 97 دانلود کیفیت بالا برنامه عصر جدید دانلود کیفیت بالا سریال لحظه گرگ و میش دانلود کیفیت بالا سریال نهنگ آبی سبز دانلود سریال بانوی عمارت فیلم مداحی محمود کریمی